« Tagasi

Kuidas ma saan oma kodulehte Google'is kuvada?

Kui oled valinud kodulehe lõpliku aadressi ja lisanud oma sisu, on su koduleht valmis Google'is ja teistes otsimootorites kuvamiseks.

Keegi ei lisa kodulehti Google'isse ega muudesse otsimootoritesse. Neid leiavad ja lisavad otsinguregistrisse otsimootorid ise. See toimib järgmiselt. Otsimootorid külastavad aeg-ajalt taas neile tuntud lehti ja otsivad linke uutele ja avastamata kodulehtedele. Uue kodulehe leidmisel see töödeldakse ja lisatakse otsinguregistrisse.

Selleks, et otsimootorid su kodulehe üles leiaksid ja indekseeriksid, saad teha mõnda järgmistest.

Anna otsimootorile teada oma kodulehest

Kui su koduleht on valmis, saad sellest otsimootoritele teada anda. Eri otsimootoritel on selleks eri toimingud.

Kui oled oma veebisaidi otsimootoritele esitanud, võib kuluda üks nädal kuni üks kuu, kuni otsimootorid su kodulehte analüüsivad ja indekseerivad. See on tavapärane. Samuti pea meeles, et isegi kui su koduleht on indekseeritud, pole see tagatiseks, Google või teised otsimootorid sind otsitulemustes kõrgel positsioonil kuvaksid. Sellepärast pole siiski põhjust muretseda, sest saad teha mitut asja oma positsiooni tõstmiseks.

Kui link su kodulehele on mõnel teisel otsimootori poolt indekseeritud kodulehel, leitakse ja indekseeritakse sinu koduleht ka mõne päeva või nädala järel. Siin on mõned kohad, kus võiksid oma lingi avaldada:

  • su sõprade või partnerite sissetöötatud veebisaidid
  • su muud otsinguregistris olevad kodulehed
  • su ühismeedia profiilid
  • foorumid ja arutelutahvlid

Seotud teemad

« Tagasi